Nasza kadra

Karol Nasiłowski

Karol Nasiłowski

Młody kontrabasista o wielkim talencie I umiejętnościach. Jego styl to połączenie orkiestrowego porządku z wyobraźnią wyniesioną z domu (ojciec malował obrazy) Od 17 roku życia gra w orkiestrach symfonicznych, operowych oraz realizuje projekty kameralne takie jak Fantango Quintet czy Uoltic Ncopolls Orchestra. Laureat wielu krajowych jak l miçdzynarodosvych konkursów. O jego uznaniu świadczy fakt, ze trzykrotnie przyznano mu nagrodę Grand Prix (raz w Polsce, dwa razy we Włoszech) w kategoriach solowych jak I kameralnych, Stypendysta Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego, Ministra Nauki i Szkolnictwa WyzszeRO oraz wielu innych AbsoUvent najwyżej ocenianego w rankingach krajowych Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, ukończył studia z najwyższą notą Współpracuje z orkiestrami w Polsce: Filharmonia Im M Karłowicza w Szczecinie, Opera na Zamku w Szczecinie, Polska Orkiestra Sinfoma luventus w Warszawie, Niemczech: Pruska Orkiestra Kameralna oraz Danii: Duńska Narodowa Orkiestra Kameralna, Duńska Narodowa Orkiestra Symfoniczna.

 

 

 Izabella Nasiłowska

Izabella Nasiłowska

Doskonała kameralistka o wspaniałej wrażliwości i technice. W jej grze słychać niebywałą pasję, zaangażowanie i energię. Ma w swoim dorobku konkursy zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Kunszt jej potwierdza m.in. II miejsce w XL Ogólnopolskim Konkursie Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego, VI Konkursie Polonezów we Włoszakowicach czy tytuł laureata na XVI Międzynarodowym Festiwalu Chopinowskim na Mazowszu. Stypendystka Prezydenta Miasta Poznania, które to stypendium przyznano jej za działalność koncertową i konkursową.

Pobierała naukę na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie u prof. Bronisławy Kawalli. Jest nauczycielem gry na fortepianie w szkołach muzycznych w Gryfinie i Szczecinie.

Koncertuje wraz z Karolem Nasiłowskim w kraju i zagranicą.